Sık Sorulanlar

Üyelik

Üyelik formuyla kayıt olmak istiyorsan, aktivasyon işlemlerini tamamlamak için aşağıdaki aşamaları izleyebilirsin:
• Üyelik formunu doldurduktan sonra eposta adresine gönderilen aktivasyon linkine tıkladığında sitemize yönlendirileceksin.
• Açılan sayfada cep telefon numaranı girmen gerekmektedir.
• Numaranın doğruluğunu kontrol ettikten sonra, telefonuna ücretsiz aktivasyon SMS'i gönderebilirsin.
• Gelen SMS içindeki şifreyi, yine aynı sayfada ilgili alana girerek hesabını aktif hale getirebilirsin.
Eposta servis sağlayıcılarının uygulamakta olduğu filtreleme yanlışlıkları nedeni ile, epostalarımız Spam/Gereksiz/Junk klasörüne gidebilmektedir. Posta kutundaki Spam/Gereksiz/Junk klasörünü de kontrol etmelisin.
Bizden gelen epostaları sorunsuz alabilmek için iletişim adreslerimizi ([email protected] ve bireysel.iletiş[email protected] ), adres defterine kaydetmeni tavsiye ederiz.
Ayrıca detaylı bilgi edinmek için aşağıda linkini paylaştığımız videomuzu izleyebilirsin.


Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra aktivasyon linkine ulaşamazsan yardımcı olabilmemiz için bizi sitemizdeki İletişim Formundan bilgilendirebilirsin.
Kayıt olurken yazdığın kullanıcı adını İletişim Formu üzerinden bize iletirsen yardımcı olabiliriz.
Eposta adresinize gelen aktivasyon linkine tıkladığınızda açılan sayfada cep telefon numaranızı değiştirebilirsiniz. Cep telefon numaranızı değiştirdikten sonra, yeni girdiğiniz cep telefonunuza aktivasyon için SMS gönderebilirsiniz. Aktivasyon SMS'ini bir defa gönderebilirsiniz. Bu nedenle, aktivasyon SMS'ini göndermeden önce telefon numaranızın doğru olduğunu dikkatli bir şekilde kontrol ediniz.
Facebook'la siteye anında giriş yapabilirsin.
İstersen sağ üst köşedeki Üye Ol butonuna tıklayarak belirtilen adımları takip edebilirsin.
Sağ üst köşedeki giriş yap butonuna tıkladıkdan sonra ekranda Bilgilerimi Unuttum linkine tıkladığında, sistemde kayıtlı eposta adresine kulanıcı adın ve yeni şifren gönderilecektir.
Yeni şifreni dikkatli bir şekilde girmelisin. Kopyala yapıştır sırasında giriş hatası alırsan, şifreni lütfen el ile gir.
Sitemize üye olmak ve anketlere katılmak tamamen ücretsizdir. Anketlere katılmak için herhangi bir anket kitabı almana gerek yoktur.
Sitemiz, resmi olarak 12 yaş ve üstü, Türkiye'de ikamet eden kişilere açıktır.
Siteyi kötü niyetle kullandığı ve yapılan anketlere aldatıcı yönde bilgiler verdiği tespit edilen kişilerin üyelikleri iptal edilir Bu durumlara örnek olarak şunları verebiliriz:
– Başkası adına üye olunması
– Üyelik bilgilerinin yanlış verildiğinin tespit edilmesi
– Anket sorularına sürekli olarak tutarsız cevaplar verildiğinin tespit edilmesi
Ayrıntılı bilgi için sitemizdeki ilgili sayfayı ziyaret edebilirsin. Başlarken
Üye olmak için 'Üyelik Başvuru Formunu' doldurman gerekmektedir. Aşağıdaki sayfadan Üyelik Başvuru Formuna ulaşabilirsin.
Üyelik işlemleriniz sırasında verilen bilgileri takip ederek, üyeliğini aktif hale getirebilirsin.
Ayrıca detaylı bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsin.
Telefonunun açık ve ulaşılabilir durumda olduğunu kontrol etmelisin. 5dk içinde SMS gelmezse operatörle olası bağlantı sorunlarını çözmek için telefonunu kapatıp açmanı tavsiye ederiz.
12 saat dolmasına rağmen SMS ulaşmamış ise lütfen bizimle sitemizdeki İletişim Formundan iletişime geçin. Bizimle iletişime geçerken kontrol edebilmemiz için lütfen cep telefon numaranı yazmayı unutma.
Sitemize bir kişi yalnızca bir defa kayıt olabilmektedir. Aksine bir durum tespit edildiğinde, site politikalarına uyulmadığı için kişi tüm hesaplarındaki kazançlarını kaybeder.
Siteye Facebook’la giriş yapmak istersen sağ üst köşedeki ‘Giriş Yap’ butonuna bastıktan sonra ‘Facebook ile Bağlan’ butonuna basabilirsin. Butona bastığında otomatik olarak Facebook’a yönlendirilirsin. Facebook.com sitesine başarılı giriş yapabilirsen Facebook’dan onay mesajı gelir ve sitemize giriş yapabilirsin.

Facebook’la giriş yaparken dikkat etmen gereken noktalar:
• Siteye daha önce üye olduysan önce kullanıcı adınla giriş yapmalısın. Sonra sol menüden ‘Sosyal Hesaplarım’ menüsünden Facebook hesabını, kullanıcı adınla açtığın hesabına bağlamalısın.
• Tarayıcında daha önce Facebook’a girmiş başkasının olmaması gerekiyor. Çünkü ‘Facebook ile Bağlan’ dediğinde tarayıcıda hangi Facebook hesabı giriş yapmış durumduysa otomatik olarak o hesabı kullanır. Bu nedenle önce tarayıcında Facebook’a giriş yapıp doğru Facebook hesabı olduğundan emin olmanı tavsiye ederiz.
Dünyada milyonlarca kişi Facebook’un sağladığı bu güvenli giriş yöntemini kullanıyor. Facebook kişilerin güvenliğini ve bilgilerinin gizliliğini korumada yüksek güvenlik ve gizlilik standartları uygulamaktadır. Sitemize Facebook’la giriş yaptığında hangi bilgilerini paylaştığını görebilir ve kontrol edebilirsin. Paylaşmadığın hiçbir bilgine kesinlikle erişemeyiz. Örneğin resimlerine erişim talep etmiyoruz ve bu nedenle yetkimiz olmadığı için resimlerine erişemeyiz. Ayrıntılı bilgi için Facebook yardım sayfalarını ziyaret edebilirsin.
Ayrıca bu konudaki videomuzu izlemeni tavsiye ederiz.
Tüm üyelik bilgilerinin doğru olması önemlidir.Bazı bilgilerde (isim gibi) değişiklik olması beklenmediği için bir defa giriş yaptıktan sonra tekrar düzenleyemezsin. Bu gibi bilgilerde düzeltilmesi gereken varsa en kısa zamanda sitemizdeki iletişim formundan gönderebilirsen tarafımızdan gerekli kontroller ve güncellemeler yapılacaktır.
Sitemize başkasının kimlik bilgileri kullanılarak üye olunmasına, başkası adına anketlere katılmasına izin verilmemektedir. Sitemizin kullanım kurallarına ve politikalarına aykırıdır. Böyle bir durum tespit edildiğinde tüm kazançlar iptal edilir.
Kullanıcı adı ile hesabın varken Facebook girişi ile yanlışlıkla açtığın 2. hesabı, şu adımları takip ederek birleştirebilirsin:

• Üyelik formuyla oluşturduğun hesabına (kullanıcı adın ve şifrenle) gir.
• Siteye giriş yaptıktan sonra sol menüden 'Sosyal Hesaplarım' sayfasına git.
• Facebook hesabını bağla

Hesaplarını bu şekilde bağladığında Facebook hesabındaki tüm kazançlar silinmiş olur, diğer hesabına aktarılmaz.
Üyeliğini dondurarak ara verebilirsin. Üyeliğinizin dondurulduğu süreçte, sitemizdeki anket, kampanya gibi aktivitelerle ilgili bilgilendirmeler almazsın. Fakat ileride üyeliğine devam etmek istediğinde yeniden üyelik formunu doldurmana gerek kalmadan hızlı bir şekilde aktif hale gelebilirsin. Sitemizdeki kazanımların da korunmuş olur. Üyelik geçmişin arttıkça yeni avantajlardan yararlanabilme şansın olur.
Üyelik iptalini, sitemizdeki İletişim Formu üzerinden bize ilettiğinde gerekli işlemleri gerçekleştirerek tamamlıyoruz.