Özetle Ben derim ki...

Türkiye’nin önde gelen online anket sitesine hoşgeldin. Sitemize üye olarak anketlere katılabilirsin. Katıldığın anketlerden para kazanırsın.
Ayrıca kampanyalarımızı takip ederek daha fazla kazanç elde edebilirsin.
Daha sonra kazandıklarınla ister cep telefonuna TL yükle ister banka hesabına para aktar. Seçeneklerin bunlarla da sınırlı değil! Kazançlarını AppStore ve Google Play uygulamalarını satın almak için, en popüler oyunlarda (League of Legends ve diğerleri) kredi olarak kullanmak ve oyun almak için de kullanabilirsin. Hatta istersen Migros alışveriş çekine de dönüştürebilirsin.

anket kazanç

Nasıl Para Kazanılır?

Alternatif olarak üyelik formunu doldurup kayıt olabilirsin. Bu durumda şu adımları takip etmen gerekiyor:

üye olÜyelik formunu doldur

eposta aktivasyonEpostanı doğrulamak için aktivasyon linkine tıkla

sms koduTelefonunu doğrulamak için gönderilen SMS kodunu yaz

Siteye giriş yaptıktan sonra bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmalısın. Çünkü sana gönderilecek anketleri bu bilgilere göre belirliyoruz.

Hesabını zaman zaman kontrol ederek katılabileceğin anketleri görebilirsin. Anketleri daha kolay takip edebilmen için Android veya iOS mobil uygulamamızı kullanabilirsin.


Herbir kişi sitede tek üyelik açabilir. Aynı kişiye ait birden fazla üyelik tespit edildiğinde ilgili hesaplar ve kazançlar iptal edilir.

Kazandığın Parayı Çek

detaylı bilgi

Kazandıklarınla:

  • Cep telefonuna TL yükleyebilirsin
  • Banka hesabına para gönderebilirsin
  • Apple ve Google Play uygulamaları satın alabilirsin
  • En popüler oyunlarda (League of Legends ve diğerleri) kredi olarak kullanabilirsin veya oyun satın alabilirsin
  • Migros alışveriş çeki olarak kullanabilirsin

Daha Çok Kazanmak İçin İpuçları:

  • Bilgilerini güncel tut: Anket gönderimleri sistem tarafından otomatik olarak yapılır. Gönderimler sırasında üyelik bilgilerin dikkate alınır. Bu nedenle bilgilerinin güncel ve eksiksiz olması önemlidir. Bu sayede daha çok ankete katılabilirsin. Detaylı bilgi için lütfen tıklayın.
  • Bildirim ayarlarını açık bırak: Katılabileceğin anketleri ve kampanyaları kaçırmamak için bildirim seçeneklerini açık tutmalısın. Böylece anketlerden hemen haberdar olursun.
  • Mobil uygulamamızı indir: Otobüste, kampüste, sahilde, parkta... Kısacası internetinin olduğu her yerde anketlere rahatça katılmak için iOS veya Android uygulamamızı indirebilirsin. Anketleri anında görür, katılım sayıları dolmadan ilk sen anketlersin.
  • Sosyal medyada bizi takip et: Bizden haberleri ve gelişmeleri yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenebilir, Twitter, Instagram ve YouTube hesaplarımızdan takip edebilirsin.