Referanslarımız


Ipsos

Ipsos, küresel bazda müşterilerine araştırma hizmeti veren, yenilikçi, girişimci, müşteri odaklı bir organizasyondur. Kendine yüksek standartlar belirler ve müşterilerine en etkili hizmeti vermek amacıyla ekipleriyle işbirliği içinde çalışır. Pazar araştırmacıları tarafından kontrol edilen ve işletilen tek küresel pazar araştırma şirketidir.


Huawei

Huawei, bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcıları arasında lider global firmalar arasındadır. Müşteri odaklı ve güçlü ortaklıklar aracılığı ile mobil iletişim operatörleri ve bulut çözümleri konusunda uçtan uca çözümler oluşturmuştur. Telekom operatörleri, şirketler ve tüketiciler için bilgi ve iletişim teknolojileri alanında rekabetçi çözümler ve servisler ile maksimum değer yaratmaya kendini adamıştır. Şirketin ürünleri ve çözümleri 140’tan fazla ülkede kullanılmakta ve dünya nüfusunun üçte birinden fazlasına hizmet vermektedir.


TurkNet

1996 yılında kurulan TurkNet, kurumsal telekom pazarında bireylere ve işletmelere, kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, toplu internet, IP MPLS VPN (özel sanal ağ), veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunan, Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörüdür. TurkNet'in, yaygın ve yüksek kapasiteli ulusal veri omurgası Türkiye'nin her bölgesindeki kişi ve kurumlara yüksek kalite ve yüksek güvenilirlikli hizmetleri verebilmek için tasarlanmıştır. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim Şirketi arasında yer alan TurkNet yerel, ulusal ve uluslararası bağlantıları için büyük ölçekli fiber optik kablo tesis yatırımları gerçekleştirmiştir ve bu yatırımları sürdürmektedir.


Şeker Piliç

1960 yılında kurulan Şeker Piliç, Türkiye’nin halka açık beyaz et firmalarından biriydi.


Mynet

Mynet, farklı platformlar üzerinden 17 milyonun üzerinde aylık aktif kullanıcı ve %36’lık erişim yüzdesi ile Türkiye’nin lider yerel internet platformudur. 1999 yılında kurulan Mynet, Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren bir internet devi olarak pazarın gelişmesine önemli katkılar sağlamış ve 14 yıllık geçmişinde imza attığı ürünler ile Türk internet kullanıcısının en çok tercih ettiği markalardan biri olmuştur. Facebook’ta 6 milyonu aşan aktif kullanıcısı bulunan Mynet, dünya genelinde uygulama geliştiricileri arasında ilk 50’ye girmiş ilk Türk firması.Ve daha birçok firma bizimle çalışıyor. Siz de bu farkı keşfedin!