Özetle Ben derim ki...

Türkiye’nin önde gelen online anket sitesine hoşgeldin. Sitemize üye olarak anketlere katılabilirsin. Katıldığın anketlerden para kazanırsın.
Ayrıca kampanyalarımızı takip ederek daha fazla kazanç elde edebilirsin.
Daha sonra kazandıklarınla ister cep telefonuna TL yükle ister banka hesabına para aktar. Seçeneklerin bunlarla da sınırlı değil! Kazançlarını AppStore ve Google Play uygulamalarını satın almak için, en popüler oyunlarda (League of Legends, Metin2, Steam, PUBG Mobile, WoW ve diğerleri) kredi olarak kullanmak ve oyun almak için de kullanabilirsin. Hatta istersen Migros alışveriş çekine de dönüştürebilirsin.

anket kazanç

Nasıl Para Kazanılır?

Ben derim ki... Üyelik

Üye olmak tamamen ücretsiz.
Üye olmanın en kolay yolu Facebook hesabınla giriş yapmak. Tek tıkla üyeliğini tamamlar ve anında siteye giriş yapabilirsin.


Herbir kişi sitede tek üyelik açabilir. Aynı kişiye ait birden fazla üyelik tespit edildiğinde ilgili hesaplar ve kazançlar iptal edilir.

Alternatif olarak üyelik formunu doldurup kayıt olabilirsin. Bu durumda şu adımları takip etmen gerekiyor:

üye olÜyelik formunu doldur

eposta aktivasyonEpostanı doğrulamak için aktivasyon linkine tıkla

sms koduTelefonunu doğrulamak için gönderilen SMS kodunu yaz

Siteye giriş yaptıktan sonra bilgilerinin doğru ve eksiksiz olduğundan emin olmalısın. Çünkü sana gönderilecek anketleri bu bilgilere göre belirliyoruz.

Hesabını zaman zaman kontrol ederek katılabileceğin anketleri görebilirsin. Anketleri daha kolay takip edebilmen için Android veya iOS mobil uygulamamızı veya Facebook uygulamamızı kullanabilirsin. Facebook'ta hangi bilgilerini paylaştığın senin kontrolünde.

Kazandığın Parayı Çek

detaylı bilgi

Kazandıklarınla:

  • Cep telefonuna TL yükleyebilirsin
  • Banka hesabına para gönderebilirsin
  • Apple ve Google Play uygulamaları satın alabilirsin
  • En popüler oyunlarda (League of Legends, Metin2, Steam, PUBG Mobile, WoW ve diğerleri) kredi olarak kullanabilirsin veya oyun satın alabilirsin
  • Migros alışveriş çeki olarak kullanabilirsin

Daha Çok Kazanmak İçin İpuçları: