Üye Ol

Üye Ol

Türkiye’nin önde gelen anket sitesini tercih eden 250 bin kişi arasında yer almaya hazır mısın? İster Facebook hesabınla giriş yap ister üyelik formunu doldurarak kayıt ol.


Anketlere Katıl

Anketlere Katıl

Boş zamanlarını değerlendirerek anketlere katıl. Merak etme, sürekli takip etmek zorunda değilsin. Anketin olduğunda bildirim gelecek.


Para Kazan

Para Kazan

Katıldığın her anketten 20 TL’ye kadar kazan. Kazandıklarınla cep telefonuna TL yükle, banka hesabına para aktar. İstersen hediye çeki olarak kullan.

Üyelerimiz Hakkımızda Ne Dedi?

VEDAT

İSTANBUL - ASYA YAK.
10 Ekim 2019

Merhaba, Uzun süredir bu platformda anketlere katılıyorum, çok eğlenceli ve birazda kazanç sağlıyorsunuz. Teşekkürler.

HACER

ADIYAMAN
7 Ekim 2019

Merabalar ankete başlayalı üç ay oldu ve ben üç ayda 3000 puan toplayabildim bunu cep telefonuma tl olarak aktardım ve çok kısa bi sürede işleme alındı teşekkürler ilginiz ve güveniniz için ankete katılmaya devam edicem 😎💫💙👍

GÜNEL

İSTANBUL - AVRUPA YAK.
20 Eylül 2019

BENDERİMKİ.COM ONCELİKLE ANKETLERDE GEÇİRDİĞİM EĞLENCELİ İLGİNÇ, GÜZEL VAKİT İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER. HAYIRLI CUMALAR DİLERİM BENDERİMKİ.COM VE TUM TÜRKİYE CUMHURİYETİ HALKIMIZA, BENDERİMKİ.COM ÜYELERİNE.

ERDAL

İSTANBUL - ASYA YAK.
19 Eylül 2019

Hızlı ve güvenli bir anket sitesi. Ödeme talebinde bulunduğum gün para hesabıma geçiyor. 2 defa hepsiburada çeki ve 7 kerede para talebinde bulundum hiçbir sorun yaşamadım. teşekkürler. Ayrıca anketlerin geri dönüşü ve puanlaması oldukça iyi.

TÜRKER

HATAY
16 Eylül 2019

Ben derim ki anketlerine katılarak para kazanmaya devam. Bugün talep ettim anında gün içinde param yattı. Teşekkürler :) ayrıca 10. Yıl hediyesi içinde teşekkür ederim. İyiki varsınız...

ÇAĞRI

AYDIN
10 Eylül 2019

Sistemli çalışan ve düzenli bir site olması memnuniyet verici olup anket yapma sıklığı daha fazla olursa çok daha başarılı olacağı kanaatindeyim.

Basında Biz