Üye Ol

Üye Ol

Türkiye’nin önde gelen anket sitesini tercih eden 250 bin kişi arasında yer almaya hazır mısın? İster Facebook hesabınla giriş yap ister üyelik formunu doldurarak kayıt ol.


Anketlere Katıl

Anketlere Katıl

Boş zamanlarını değerlendirerek anketlere katıl. Merak etme, sürekli takip etmek zorunda değilsin. Anketin olduğunda bildirim gelecek.


Para Kazan

Para Kazan

Katıldığın her anketten 20 TL’ye kadar kazan. Kazandıklarınla cep telefonuna TL yükle, banka hesabına para aktar. İstersen hediye çeki olarak kullan.

Üyelerimiz Hakkımızda Ne Dedi?

SEVİM

İSTANBUL - ASYA YAK.
5 Nisan 2021

Yıllardır ödeme aldığım harika ve güvenilir bir anket sitesi.Bu kadar başarılı olması bizleride motive ediyor.Hem kazanıyoruz hem eğleniyoruz.Teşekkürler ben derimki.İyiki varsınız.

FURKAN

İZMİR
15 Mart 2021

Gerçekten güvenebilirsiniz.Şuana kadar defalarca ödememi sorunsuzca aldım.

VOLKAN

İSTANBUL - ASYA YAK.
9 Mart 2021

Yıllardır kullanmaktayım. Güvenli bir Site'dir. Daha çok Anket katılımı bekliyoruz. Teşekkürler..

FURKAN

İZMİR
3 Mart 2021

Anketleri heyecanla bekleyip doldurduğum müthiş site ilk çekimde ne yalan söyleyim içimde şüphe vardı ama güvenimi boşa çıkarmayıp hesabıma ortalama 2 3 gün içinde yansıdı kendilerine teşekkür ediyorum ve anketlerin sayısının artmasını diliyorum

ALİŞAN

ANKARA
1 Şubat 2021

Oldukça eğlenceli ve doldurması keyifli anketler doldurdum kazandığım akceleri telefonuna TL olarak yükleme talebinde bulundum 2 gün sonra ise telefonuma akcelerim tl olarak yüklenmisti. Bu uygulamayı çok seviyorum iyi ki var.

MİNE

İZMİR
29 Ocak 2021

Uzun zamandır ben derim ki ile anket dolduruyorum. Ödeme konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. Bir konuda problem yaşandığında kısa zamanda çözülüyor. Teşekkür ederim ben derim ki. Sevgilerle

Basında Biz