Para Kazan

Katıldığın her anket için 10 TL’ye kadar para kazanırsın. Anketlerden kazanacağın tutar anketteki soru sayısına ve anketin konusuna göre değişiklik gösterebilir. Ankete başlamadan önce kazanç bilgisi verilir.

Araştırmalarını yürüttüğümüz şirketler için anket sonuçlarının kalitesinin yüksek olması kritik önem taşımaktadır. Zaman içerisinde edindiğimiz tecrübeler, kimliği doğrulanmış kişilerle yaptığımız araştırmalarda aldığımız sonuçların daha iyi olduğunu gösterdi. Bu nedenle anket için belirtilen Akçe miktarını tam kazanabilmek için üyelik bilgilerine TC kimlik numaranı girmen gerekmektedir. Ancak bu şekilde gerçek bir kullanıcı ve tek bir hesabın olduğunu onaylıyoruz.

Ankete Davet Et kampanyası ile arkadaşını ankete davet edebilir ve ekstra kazanç sağlayabilirsin. Bu kampanya bazı anketlere yapılır. Kampanya aktif olduğunda kişiye özel eposta gönderilir. Ayrıca sitemizde zaman zaman sürpriz kampanyalar da yer alır.

Sunduğumuz kazanç seçenekleri

anket doldur para kazan banka

Kazanç seçenekleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için Sık Sorulanlar ve üye menüsündeki Para Çek sayfasına bakınız.

Sosyal Sorumluluk:

Katıldığın her anket, getirdiğin her yeni üye çevrende bir fark yaratır. Çünkü yaşadığımız topluma katkı sağlamak ve onu güzelleştirmek amaçlarımızdan birisi. Bu nedenle zaman zaman farklı sosyal sorumluluk projelerine sizin adınıza destek veriyoruz.