Üye Ol

Üye Ol

Türkiye’nin önde gelen anket sitesini tercih eden 150 bin kişi arasında yer almaya hazır mısın? İster Facebook hesabınla giriş yap ister üyelik formunu doldurarak kayıt ol.


Anketlere Katıl

Anketlere Katıl

Boş zamanlarını değerlendirerek anketlere katıl. Merak etme, sürekli takip etmek zorunda değilsin. Anketin olduğunda bildirim gelecek.


Para Kazan

Para Kazan

Katıldığın her anketten 10 TL’ye kadar kazan. Kazandıklarınla cep telefonuna TL yükle, banka hesabına para aktar. İstersen hediye çeki olarak kullan.

Üyelerimiz Hakkımızda Ne Dedi?

ÇAĞRI

İSTANBUL - ASYA YAK.
7 Ocak 2018

Yaklaşık olarak 1 yılı aşkın süredir üyeyim. Gelen anketleri elimden geldiğince dolduruyorum ve paramı güvenli ve hızlı bir şekilde banka hesabıma alıyorum. Çok güzel bir sistem her yaştan her kitle bu şekilde anket doldurarak para kazanabilir. :)

HAVVA

İSTANBUL - ASYA YAK.
3 Ocak 2018

Deneyimlerinizi, sevdiğiniz ya da sevmediğiniz ürünlerin olumsuz taraflarını, şu görsel şöyle olsa daha göze hitap ederdi diyebileceğiniz fikirlerinizi, fiyatını pahalı bulduğunuz ama ısrarla tükettiğiniz ürünleri... paylaşıyorsun ve kazanıyorsun

EROL

KAYSERİ
27 Aralık 2017

İlk basta biraz tereddüt ettim. Yatırımsız nasıl para verilecek diye. Ama deneyeyim dedim ne kayıp ederim ve 13 anketin sonucunda 20.65 TL. kazandım . Güzel bir duygu. Tavsiye ederim. kazancın büyüğü küçüğü olmaz böyle bir imkan güzel bir imkan.

AYKUT EDEBALİ

ANTALYA
22 Aralık 2017

Benderimki en mükemmel anket sitesidir sosyal fikirleriniz daha değişik hale gelir, daha renkli hale gelir ödemeler sıkıntısız yapılmakta birçok ödeme aldım. Herkese tavsiyemdir 10 ödeme aldım daha büyük kazançlı anketler göndermesi dileğiyle

EMEL

MANİSA
14 Aralık 2017

Başta şüphelerim vardı ama zamanla yerini güvene bıraktı. Anket geldikçe cevaplıyorum anketten kazandığım akçeler hesabıma güvenli bir şekilde aktarılıyor Teşekür ederim Ben derim ki

SEMİH

İSTANBUL - ASYA YAK.
8 Aralık 2017

Ağustos ayında üye oldum, günde 10 dakikamı ayırarak Aralık ayında ilk ödememi aldım, son derece güvenilir, seri bir şekilde para transferim gerçekleşti. Teşekkürler Benderimki ailesi.

Basında Biz