Üye Ol

Üye Ol

Türkiye’nin önde gelen anket sitesini tercih eden 150 bin kişi arasında yer almaya hazır mısın? İster Facebook hesabınla giriş yap ister üyelik formunu doldurarak kayıt ol.


Anketlere Katıl

Anketlere Katıl

Boş zamanlarını değerlendirerek anketlere katıl. Merak etme, sürekli takip etmek zorunda değilsin. Anketin olduğunda bildirim gelecek.


Para Kazan

Para Kazan

Katıldığın her anketten 10 TL’ye kadar kazan. Kazandıklarınla cep telefonuna TL yükle, banka hesabına para aktar. İstersen hediye çeki olarak kullan.

Üyelerimiz Hakkımızda Ne Dedi?

MUHAMMED BİLAL

İSTANBUL - AVRUPA YAK.

böyle bir hizmet sunulması gerçekten çok güzel bir şey belki çok kısa sürede para birikmiyor ama insanın gerçekten çok hoşuna gidiyor. teşekkür ederim Benderimki Ekibine :)

ASUDE RABİA

İSTANBUL - AVRUPA YAK.

Başta gerçekten para göndereceklerine inanmadım ama şansımı denemek istedim. Sonuçta öğrenciyim ve fazlasıyla vaktim var. Ve gerçekten gönderdiler. Hem de aynı gün içerisinde. Umarım bu site hiç kapanmaz, ben de sonsuza dek kullanabilirim :)

MUSTAFA

İSTANBUL - ASYA YAK.

Güvenilir bir site aylık ek gelir kazanma şansını yakaladım sizlerde katılabilirsiniz 👍🏻

SERKAN

ADANA

Anketlere katilarak kazandigim akceler hesabima yatirldi.hic bir sorunda olmadi .guvenilir tesekkurler

SONER

ANKARA

21.05.2017 de odeme talimati verdim 24.05.2017 de param hesabima eft yoluyla aktarildi cok tesekkur ederim "ben derim ki" Hic bi sekilde bi sorunla karsilasmadim daha sık anket bekliyorum

ERTUĞRUL

HATAY

Merhaba anket hedefinde 2000 akçe olunca deneme amaçlı para çekme talebinde bulunmuştum açıkçası ümitsizdim gerçekten de yatırmışlar hemde aynı günde teşekkürler ben derim ki anket doldurmaya devam

Basında Biz