Üye Ol

Üye Ol

Türkiye’nin önde gelen anket sitesini tercih eden 150 bin kişi arasında yer almaya hazır mısın? İster Facebook hesabınla giriş yap ister üyelik formunu doldurarak kayıt ol.


Anketlere Katıl

Anketlere Katıl

Boş zamanlarını değerlendirerek anketlere katıl. Merak etme, sürekli takip etmek zorunda değilsin. Anketin olduğunda bildirim gelecek.


Para Kazan

Para Kazan

Katıldığın her anketten 10 TL’ye kadar kazan. Kazandıklarınla cep telefonuna TL yükle, banka hesabına para aktar. İstersen hediye çeki olarak kullan.

Üyelerimiz Hakkımızda Ne Dedi?

KADER

ANKARA
5 Mayıs 2018

Çok güzel bir uygulama oturduğunuz yerden para kazanıyorsunuz ve uzun sürmüyor parayı göndermeleri. Çok sevdiğim bir uygulama

SERVET GÖZDE

İZMİR
19 Nisan 2018

Bence en iyi anket sitesi. Ödemeyi hemen yapıyor. Anketler ise kolay anlaşılır ve eğlenceli

ARZU

KIRKLARELİ
6 Nisan 2018

Bugun ilk odememi aldim. Anket siteleri icinde en iyisi oldugunu dusunuyorum. Bu sekilde devam ederse daha cok odeme alacagimdan eminim. Sevgiler.

MERYEM OLCAY

İZMİR
5 Nisan 2018

Ben Derim Ki anket sitesi hem eylenceli hem kazançlı. Boş boş internette gezineceğime gelen anketleri cevaplıyorum hem eylenip hep kazanıyorum. Damlaya damlaya göl oluyor. Mükemmel.

ŞEBNEM

İSTANBUL - ASYA YAK.
3 Nisan 2018

Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım Benderimki platformuyla ve gerçektende çok memnunum. Sık sık anket geliyor ve ödemelerini hiç aksatmıyor hemde çok keyifli bir platform. Herkese Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 😊

ULVİYE

İZMİR
3 Nisan 2018

Ben derim ki ailesine kısa sürede yaptığı ödeme için çok teşekkürler. Sürekli anket göndererek sıradan bir internet sitesi olmadığınızı gösterdiniz. Fikirlerimi sizinle paylaşmak beni mutlu ediyor teşekkür ederim.

Basında Biz